• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
(068) 742-60-01, (050) 700-92-78 (093) 605-38-12
1 € • 34,20 грн
1 $ • 28,20 грн

Що таке біметалічні радіатори опалення

Без розуміння того, що таке біметалічні радіатори опалення, і як вони функціонують, неможливо продумати опалювальну систему будинку. Навіть якщо ви віддаєте перевагу більш економним варіантам, не поспішайте відмовлятися від виробів з біметалу - адже у них дуже високі експлуатаційні характеристики.

При розробці подібних батарей конструктори поставили собі за мету отримати виріб, якому була б притаманна висока тепловіддача алюмінію, але був відсутній такий його недолік як погана стійкість до корозії. Результатом став радіатор, в якому менш примхливий сталевий сердечник укладено в оболонку з алюмінію. Такий виріб чудово обігріває приміщення - потужність секції до 190Вт, але служить на порядок довше, ніж його алюмінієвий «побратим». Є у нього чимало і інших достоїнств:

  • добре переносять гідроудари під час сезонних пускових робіт;
  • легкість і простота установки;
  • лаконічний і елегантний зовнішній вигляд робить їх придатними під будь-який інтер'єр;
  • можуть витримати тиск до 35 атмосфер;
  • можуть прослужити до 20 років.

Як і говорилося, самий головний недолік таких виробів - їх висока ціна. Крім того, сталь хоч і стійкіша до корозії, ніж алюміній, але все-таки страждає від неї. Особливо, якщо в систему потрапляють бульбашки повітря. Якщо теплоносій дуже низької якості і з включенням дрібних частинок - біметал теж не буде панацеєю від швидкого зносу.

Як правильно вибрати біметалічний радіатор

біметалічний радіатор

Одним з підводних каменів при виборі цього виду виробів є підробки. Виявляється, купити справжній біметалічний радіатор не так просто. Справа в тому, що на ринку зустрічаються батареї, які можна назвати умовно біметалічними. Це означає, що сердечник, по якому циркулює рідина, в них буде таким алюмінієвим, як і корпус виробу. З сталі в ньому будуть тільки вкладиші, якими посилені канали батареї. Причому їх зміщення може мати досить неприємні наслідки.

Складність полягає в тому, що на око відмінності між цими батареями визначити фактично неможливо. Фахівці рекомендують орієнтуватися на те, скільки коштує батарея. Ціна в такому випадку зазвичай на 20% нижча, ніж у виробів зі сталевим сердечником. Крім того, «підроблені» біметалічні радіатори важать набагато легше.

Є ще один спосіб гарантовано придбати якісну батарею. Це звернутися в перевірений інтернет-магазин, який дорожить своєю репутацією. Теплозон відноситься саме до таких онлайн-майданчиків, де ви можете купити сертифіковані товари для опалення з усією необхідною документацією.

Дивіться також:

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно