• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
(068) 742-60-01, (050) 700-92-78 (093) 605-38-12
1 € • 34,20 грн
1 $ • 28,20 грн

Вибір пелетного котла

Вибір пелетного котла в якості опалювального агрегату - це можливість економно і екологічно створити комфортну температуру в вашому домі. Споживачі все частіше віддають перевагу цим агрегатам, завдяки наступним їх плюсам:

  • високий ККД, в дорогих моделях він може досягати 95%;
  • економну витрату пелет, обумовлену тим, що вони згорають дотла;
  • мінімальна кількість відходів, що полегшує чистку та експлуатацію;
  • незалежність від газу або електрики дозволяє надійно опалювати приміщення незалежно від будь-яких енергетичних форс-мажорів;
  • відсутність негативного впливу на навколишнє середовище.

Пелети бувають дерев'яними або з лушпиння соняшника, останні легко доступні практично в будь-якому регіоні, в силу того, що Україна займає одне з лідируючих місць в світі по вирощуванню цієї рослини. Цей вид палива являє собою спресовану сировину у вигляді гранул, яка за допомогою автоматики котла подається в камеру згоряння.

Як вибрати пелетний котел - основні види і нюанси

Вибір пелетного котла

Як правило, в паспорті подібних пристроїв зазначено, для будинку якого метражу підходить пелетний котел. Так, наприклад, пристрій на 50кВт може опалити приміщення площею 500м2. На ринку представлені такі твердопаливні котли потужністю 15-100кВт.

Існують пелетні котли, що працюють тільки на цьому виді палива, комбіновані з декількома камерами згоряння, і пристрої, які в якості резервного ресурсу можуть використовувати брикети і деревину. В випадку пелетного котла останнього виду такими запасними варіантами не рекомендується зловживати, тому що це може вплинути на роботу котла.

Подача палива в агрегат може бути повністю автоматизована, або частково - в цьому випадку потужність можна регулювати вручну, а ціна таких пристроїв більш демократична. Найпростіше влаштовані моделі з механічною подачею, однак, вони вимагають постійного втручання власника. Фахівці рекомендують вибрати вироби з теплообмінником зі сталі, проте, бувають і чавунні, які володіють великою вагою і вимагають більш ретельного чищення. Пристрої з факельними і камінними пальниками дуже чутливі до якості палива, на відміну від котлів з об'ємними пальниками, які в той же час відрізняються чималими габаритами.

Інтернет-магазин опалювальної техніки Теплозон дозволить вам купити сертифікований пристрій, який при правильній експлуатації прослужить вам до двадцяти років. Наші консультанти допоможуть вам зробити правильний вибір і визначитися з потужністю пристрою, типом пальника, а також поінформують про нюанси монтажу.

Дивіться також:

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно