• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
(068) 742-60-01, (050) 700-92-78 (093) 605-38-12
1 € • 34,20 грн
1 $ • 28,20 грн

Бойлер непрямого нагріву або електричний - що краще?

Звертаючись в інтернет-магазин Теплозон  покупці часто цікавляться - бойлер непрямого нагріву або електричний, що краще? Кожному домохазяїну хочеться обзавестися водогрійним пристроєм, який би відрізнявся надійністю, економічністю та зручністю експлуатації. Може скластися враження, що в одному пристрої це ніяк не може поєднуватися - однак, порівняння цих двох видів допоможе вам купити найбільш підходящий варіант.

Обидва ці агрегати відносяться до пристроїв накопичувального типу, але принципово відрізняються за способом нагріву води. В середині непрямого агрегату циркулює теплоносій нагрітий стороннім нагрівачем або системою центрального опалення. Другий вид приладів накопичує і нагріває воду за рахунок електрики.

Електричний бойлер

Бойлер непрямого нагріву або електричний водонагрівач - порівняння за основними параметрами:

  • Споживання ресурсів. Електричний пристрій споживає в середньому 0,3-7КВт на добу, непрямий бойлер сам по собі не споживає паливо;
  • Доступність енергоносія. Водонагрівач непрямого типу, на відміну від електричного не прив'язаний до певного виду ресурсу, він може працювати в зв'язці з котлом на будь-якому паливі, і забезпечить вас накопиченою гарячою водою навіть під час відключення світла.
  • Розмір. Бойлери непрямого нагріву досить габаритні, бажано їх встановлювати в окреме приміщення. Електричні ж моделі випускаються різних конфігурацій, наприклад, серед них є дуже компактні горизонтальні, які можна встановити під стелю.

У плані зручності і забезпечення однаково гарячою водою кількох точок розбору електричний накопичувальний нагрівач показує себе з найкращого боку. Однак, електроенергії, а отже, і грошей споживача бойлером витрачається дуже немало. Подібного істотного недоліку позбавлений непрямий бойлер - ціна такого нагріву рідини мінімальна. Якщо правильно підібрати обсяг такого нагрівача, а також якої потужності повинен бути обігрівальний котел, виходячи з параметрів пристрою, то можна на виході отримати більшу кількість гарячої води, ніж у випадку з електричним нагрівачем. Рідина при цьому буде однакової температури в різних точках водорозбору - і це з невеликими витратами.

Дивіться також:

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно