• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
(068) 742-60-01, (050) 700-92-78 (093) 605-38-12
1 € • 42.50 грн
1 $ • 39.00 грн

Який настінний газовий котел краще?

Настінні газові котли є функціональним і компактним опалювальним агрегатом, особливо добре підходящим для потреб і досить невеликого метражу міських квартир. Покупці, які звертаються в інтернет-магазин опалювальної техніки «Теплозон», часто не можуть розібратися, який настінний газовий котел краще. Визначитися непросто, адже всі вони володіють такими плюсами:

  • котел комплектується всім необхідним - пальником, насосами, теплообмінником і т.д .;
  • більш низька ціна в порівнянні з агрегатами для підлогової установки;
  • легкість монтажу і як наслідок більш низька його вартість;
  • невеликі розміри і досить привабливий дизайн;

Модифікацій у таких пристроїв чимало, і щоб зрозуміти, який настінний агрегат краще, слід вивчити основні відмінності в їхньому облаштуванні.

Настінний газовий котел - 1

Які настінні котли краще: основні видові відмінності

Як і інші опалювальні агрегати, подібні газові котли можуть працювати на один або два контури. Двоконтурні виконують не тільки функцію опалення, але і забезпечують будинок ГВП. Однак, їх краще купувати для будинку площею не більше 200м2, в іншому випадку вони не зможуть забезпечити належну температуру води і опалення в цілому. В такому випадку вам варто купити підлоговий пристрій. Одноконтурні пристрої призначені виключно для опалення, але в зв'язці з бойлером накопичувального типу економно забезпечать вас ГВП.

Крім цього, настінні пристрої можуть відрізнятися по влаштуванню камери згоряння - вона може бути відкритою і закритою. Це принципово важлива відмінність. Для жителів міських багатоквартирних будинків перший тип не підійде. Забір кисню для процесу горіння відбувається безпосередньо з приміщення, де встановлено пристрій, а виводитися гази повинні в димохід. При відсутності такого, і при невеликому метражі квартир це не дуже вдалий варіант.

У заміських будинках димовідвід є, тому для приватного будинку це підходяща модифікація. Плюсом такого пристрою є його дешевизна. Настінний газовий котел із закритою камерою згоряння оснащений вентилятором, який примусово видаляє продукти згоряння через коаксіальний димовідвід, через нього ж забирається повітря для горіння прямо з вулиці.

Настінний газовий котел - 2

За типом розпалу такі опалювальні агрегати можуть бути з пьезорозпалом або електричними. У першому випадку пристрій включається вручну після збою в електропостачанні, а запальник весь час горить. Економнішими можна назвати пристрої електричного типу розпалювання, полум'я в них не горить постійно, і газ витрачається менше. Також економними вважаються пристрої з модуляційними пальниками, в яких на відміну від звичайних можна регулювати потужність.

Таким чином, вибираючи настінний газовий котел підходящої модифікації можна заощадити не тільки на найдешевшому виді палива але і на місці. Правильно підібраний пристрій, визначитися з видом якого вам допоможуть наші консультанти, дозволить витрачати газ мінімально при максимальній ефективності.

Дивіться також:

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно