• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
(068) 742-60-01, (050) 700-92-78 (093) 605-38-12
1 € • 41,36 грн
1 $ • 37,80 грн

Вибираємо газову колонку

За принципом роботи, колонки поділяються на автоматичні і напівавтоматичні. У свою чергу, за технологією виведення диму, їх можна поділити на димохідні, бездимохідні і турбовані. Варто звернути увагу і на країну-виробник, рекомендується вибирати продукти європейських країн (Німеччини, Польщі, Іспанії, Франції, Туреччини), таких виробників як Bosh, Jounkers, Vaillant, Beretta, Termet, Demrad. Розглянемо кожен вид детальніше.
До напівавтоматичних відносяться колонки, вогонь у яких виникає за допомогою натискання кнопки (п'єзоелемента). Якість таких колонок вище, але і ціна - більша.

Автомати працюють від електромережі або від батарей. На ринку вони представлені більше китайськими виробниками. Хоча і серед таких продуктів зустрічаються досить якісні, варто відзначити фірми Selena, Grandini, Duval, Termaxi. Зібрані за європейськими стандартами, вони якісно відрізняються від продуктів, виготовлених на території СНД.

Одним з найважливіших елементів колонки, на який потрібно звернути увагу, є редуктор. Розташовується він під газовим блоком. Дуже важливий матеріал, з якого виготовлений редуктор. Перевагу потрібно віддати бронзі, так як, на відміну від пластмасових і силуммінових «побратимів», при температурних коливаннях не буде змінювати форму і протікати. Силуммінові редуктори більше всього схильні до швидкої корозії, пластмасу просто роздуває від температури більше шістдесяти градусів.

Димохідні - такі колонки використовують звичайний спосіб відведення газів, бездимохідні ж є слабкими через малу витрати газу і використовуються в основному для малих цілей (умивальники на кухні). Турбовані застосовують при відсутності димоходу (у багатоповерхівках). Істотним недоліком таких колонок є страх температури нижче вісімнадцяти градусів. У них просто не витримує теплообмінник.

Беручи до уваги всі нюанси, експерти настійно рекомендують ставити димохідні колонки, так як вони більш надійні, у них простіша конструкція і вони захищені від низьких температур.

Вже при покупці, не полінуйтеся поцікавитися про наявність і розташування гарантійного сервісного центру та наявності на ринку запчастин. Для перевірки цієї інформації відкрийте паспорт виробу і зателефонуйте за вказаним телефоном. Поцікавтеся про наявність будь-яких деталей і їх ціни, почитайте умови гарантії.
Написати відгук
Ваша оцінка
Ваш коментар буде опублікований після модерації адміністратором
Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно