• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
(068) 742-60-01, (050) 700-92-78 (093) 605-38-12
1 € • 42.50 грн
1 $ • 39.00 грн

Як вибрати двоконтурний газовий котел для дому

У приватному господарстві власник будинку сам вільний визначати, якою буде система опалення і ГВП. Багато хто для цієї мети віддає перевагу багатофункціональним агрегатам і перед придбанням повиннен визначитися - як вибрати двоконтурний газовий котел так, щоб він однаково ефективно обігрівав приміщення і забезпечував водою комфортної температури.

Подібний двох контурний опалювальний агрегат складається з пари теплообмінників, насоса, що ганяє теплоносій, і системи перемикання між контурами - великим (системою опалення) і малим (гаряча вода). Подібний прилад має зимовий і літній режими роботи. У першому задіяні обидві функції котла, а в другому пристрій працює тільки як газова колонка, нагріваючи воду.

Вибір двоконтурного газового котла - основні переваги:

Двухконтурний котел - 1

  • Це ідеальне рішення для обігріву та забезпечення ГВП будинку невеликої або середньої площі при низьких витратах;
  • підходить для по квартирного опалення - важливим плюсом в цьому випадку є невеликі габарити настінного моделі;
  • в комплект входить все необхідне обладнання - захисна арматура, насос, розширювальний бак, система безпеки і т.п.;
  • не потрібно купувати бойлер, отже, ви економите кошти і корисну площу в будинку;
  • легкість підключення до системи опалення і простота монтажу, завдяки малій вазі.

Існує два види двоконтурного котла на стіну - з відкритою камерою згоряння і з закритою. У першому випадку ціна такого агрегату буде приємним бонусом. Однак, набагато частіше купують газові котли другого виду, у них привабливий дизайн, сучасна конфігурація, вони безпечні і екологічні.

Як вибрати настінний газовий котел: на що звернути увагу?

Двухконтурний котел - 2

Перше, з чого потрібно виходити при виборі, це потужність котла - вважається, що на обігрів 10 кв.м. приміщення знадобиться 1кВт тепла. Ступінь регулювання потужності також має значення. На ринку представлені пристрої, в яких від 1 до 3 ступенів регуляції. Ви можете вибрати недорогу одноступеневу модель, в якій коригувати занадто високу температуру можна тільки шляхом відключення. Відповідно, дво- і триступінчаті двоконтурні настінні пристрої шляхом перемикання дозволяють домогтися максимально комфортного температурного режиму. Крім того, слід визначитися, чи необхідний вам на корпусі газового агрегату ЖК-монітор з усіма показниками, або вас влаштує бюджетна модель з механічним управлінням. Також зверніть увагу - якщо в системі теплоносієм є антифриз, не кожен газовий настінний котел може працювати з таким середовищем.

Широкий вибір настінних двоконтурних котлів представляє інтернет-магазин опалювальної техніки «Теплозон». Всі наші вироби сертифіковані і мають гарантійне обслуговування. Крім того, у нас ви можете купити також котли інших типів і отримати докладну консультацію, яка опалювальна система краще підходить саме для вашого будинку.

Дивіться також:

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно