• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
(068) 742-60-01, (050) 700-92-78 (093) 605-38-12
1 € • 41,36 грн
1 $ • 37,80 грн

Що таке піролізний котел і як він працює

Незважаючи на те, що все більше інновацій проникає в побут українців, ще не всі домовласники знають, що таке піролізний котел і як він працює. І дарма, адже цей вид опалювального обладнання характеризується одним з найвищих ККД і практично повною безвідходністю функціонування. Для тих же, кому не байдужа екологічна обстановка в країні, це ідеальний спосіб опалюватися, не завдаючи шкоди навколишньому середовищу.

Що таке піролізний котел

піролізний котел

Це один з видів опалювальних агрегатів, що працюють на твердому паливі. У цій ролі виступають такі види біопалива - деревина у вигляді дров, брикетів і пелет, буре та кам'яне вугілля, торф. До якісних показників сировини такий котел дуже чутливий, вологість більше 25% може серйозно позначитися на його роботі. До плюсів такого виду пристроїв можна віднести:

  • практично повне згоряння сировини і як результат цього більш рідша необхідність в чищенні;
  • відсутність токсичних викидів, завдяки принципу роботи цього пристрою в ньому можна спалювати найрізноманітніші відходи і не побоюватися диму з неприємним запахом і вмістом шкідливих речовин;
  • працює без дозаправки в два рази довше, ніж традиційний котел - від 12 годин;
  • можливість спалювання великих шматків палива без їх попереднього розрубування.

Піролізні котли складаються з двох герметичних топок - у верхній сушиться і потім згорає сировина, а в нижній, яка також виконує роль зольника, спалюються виділені гази. Між ними знаходиться газифікована форсунка. Такий устрій котлів дозволяє одному ресурсу горіти за рахунок іншого.

Як працює піролізний котел?

піролізний котел - 2

Головним принципом роботи піролізних агрегатів є двоступеневе спалювання сировини. Після завантаження сировини в топку при обмеженій подачі повітря воно починає там повільно тліти. Брак кисню сприяє тому, що паливо спалюється дуже повільно, перетворюючись в деревне вугілля. В результаті утворюється піролізний газ, який спалюється у відповідній топці, виділяючи велику кількість теплової енергії. Таким чином, котел в процесі роботи виділяє тепло відразу з двох видів палива, що пояснює його високу ефективність.

Єдиним недоліком такого опалювального обладнання є його досить висока ціна. Однак, відвідавши наш інтернет-магазин, ви переконаєтеся, що навіть такий серйозний агрегат можна купити за цілком демократичною вартістю і не сумніватися в якості.

Дивіться також:

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно