• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
(068) 742-60-01, (050) 700-92-78 (093) 605-38-12
1 € • 42.50 грн
1 $ • 39.00 грн

Як вибрати твердопаливний котел?

Вибір палива та матеріалу теплообмінника. Сучасні твердопаливні котли можуть працювати на різних видах палива, найбільш поширеним серед яких є буре вугілля, торф, дрова, антрацит, паливні брикети і т. д. Ці види палива мають різну калорійність, тому будуть забезпечувати різну кількість часу роботи котла і його потужність.

Також важливо вибрати, з якого матеріалу повинен бути теплообмінник твердопаливного котла. Сучасні моделі представлені в двох варіантах - чавунному та сталевому. Чавунні котли складаються з окремих секцій, що сприяє дуже зручному транспортуванню пристроїв, а також їх монтажу і обслуговуванню. Такі апарати практично не піддаються вологій корозії і не потребують частого проведення чищення. Для чавунних котлів характерні високі показники теплової інерційності, тому вони досить повільно нагріваються і так само довго остигають. Сталеві котли складаються з одного блоку. Такі пристрої дуже стійкі до різких змін температури завдяки своїй еластичності. Ці прилади мають властивість швидко нагріватися і охолоджуватися, тому досить ча-

Atmos C 50 KWсто в них використовується автоматика. 
 Енергоспоживання твердопаливного котла. Існують енергозалежні і енергонезалежні типи котлів. Енергозалежні нагрівачі оснащені електричним дисплеєм, а також вентилятором, який постачає камеру згоряння повітрям. Енергонезалежні пристрої відмінно підходять для систем, де не потрібен циркуляційний насос і здійснюється природна циркуляція теплоносія, тому такі системи не споживають електричну енергію. Котли такого типу встановлюють переважно в районах з частими відключеннями електропостачання.

В автономних системах опалення сьогодні дуже широко застосовується охолоджуючий теплообмінник, який захищає систему від перегріву. Охолоджуючий прилад може бути встановлений між опалювальним котлом і системою обігріву або ж всередині апарату. Вмонтований в котел охолоджуючий змійовик не допускає закипання приладу, охолоджуючи його зсередини. Також для того, щоб уникнути перегрівання системи опалення, використовується  клапан відключання, який припиняє подачу теплоносія в систему, у разі надто високої температури. Замість перегрітого теплоносія клапан починає постачати систему холодною водою. Але використання цих варіантів захисту від перегріву, на жаль, не дає 100% гарантії успіху. Atmos DC 18 KW

Види котлів на твердому паливі. Дуже поширеним є традиційний котел на твердому паливі, який здатний працювати на дереві і вугіллі. Такий пристрій може бути виготовлений із сталі або чавуну. Традиційний котел позбавлений будь-якої автоматики або електронних плат. Він оснащений тільки механічним регулятором температури, що забезпечує надійну і довговічну експлуатацію пристрою.

Піролізні котли відомі високими показниками ККД, завдяки чому ці пристрої потребують меншої кількості палива для отримання теплової енергії. Робота котла здійснюється наступним чином: після сушіння дров відбувається дегазація, під час якої близько 85% речовин від згорання дров трансформуються в горючі гази. Тільки після цього виконується згоряння - гази окислюються і загоряються, а вентилятор проводить постійну подачу кисню, що забезпечує безперервне ефективне горіння.

Пелетні котли працюють на спеціальних деревних гранулах, виготовлених з тирси, стружок і т. п. Принцип роботи такого котла дуже схожий на механізм традиційних твердопаливних пристроїв. Єдиною відмінністю є те, що пелетні котли оснащені бункером і системою автоматичної подачі палива. Atmos DC 22 KW

Великою популярністю сьогодні користуються твердопаливні котли тривалого горіння. Вони працюють таким чином, що в топку можна завантажувати величезну кількість палива, яке буде горіти протягом дуже довгого часу. Такі пристрої дуже надійні і не потребують частого обслуговування.
Написати відгук
Ваша оцінка
Ваш коментар буде опублікований після модерації адміністратором
Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно