• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
(068) 742-60-01, (050) 700-92-78 (093) 605-38-12
1 € • 42.50 грн
1 $ • 39.00 грн

Бойлер непрямого нагріву або двоконтурний котел - що краще?

Облаштовуючи систему ГВП в приватному будинку, господареві часто доводиться визначатися, що краще - бойлер непрямого нагріву або двоконтурний котел? Обігрівачі непрямого нагріву, до яких відноситься цей тип бойлерів завойовують все більшу популярність, адже собівартість нагріву води в такому разі є дуже низькою. Це обумовлено конструкцією бойлера - в ній відсутній автономний нагрівальний елемент. Вода обігрівається за рахунок передавання високої температури циркулюючою рідиною всередині змійовика. У той час як котел не може функціонувати, не споживаючи енергію, непрямий бойлер не витрачає ресурси на обігрів, беручи тепло в іншого джерела.

Двоконтурний котел або бойлер непрямого нагріву: технічна і фінансова сторона питання

Бойлер непрямого нагріву - 3

Власники двох контурних котлів спочатку зробили вибір на користь багатофункціональності та надійності. Однак, в процесі експлуатації двоконтурний агрегат стає джерелом ряду незручностей:

  • При достатній кількості точок водорозбору потрібно значне підвищення потужності котла;
  • Розхід води позначається на її температурі - в різних точках розбору вона може бути різною;
  • Необхідність чекання після відкриття крана, поки вода стане необхідної температури;
  • Термін служби проточного нагрівача безпосередньо залежить від жорсткості води, тому що на стінках виникають відкладення, які можуть призвести до поломки.

Крім того, котел, який обслуговує два контури має невисокі показники при забезпеченні ГВП. Працюючи безперервно, він може нагріти всього 6-12 літрів води за хвилину. Для тих, у кого невелика сім'я, а в будинку присутній тільки душ і кухонна раковина, користування двоконтурним котлом виправдає себе. У разі ж більшої кількості точок водорозбору або більш інтенсивного користування гарячою водою, можуть виникнути незручності. У цьому плані користування бойлером непрямого нагріву надійніше і забезпечить вам ГВП в повному обсязі і однаково комфортної температури. Ціна нагріву рідини при цьому мінімальна.

Інтернет-магазин опалювальної техніки «Теплозон» крім стандартних бойлерів непрямого нагріву, може запропонувати також вироби з ТЕНом, які дозволяють не прив'язуватися до опалювального сезону і в теплу пору року помірно нагрівати воду до комфортної температури. Консультанти допоможуть також визначитися з літражем пристрою, виходячи з потреб вашої родини. Також в інтернет-магазині ви зможете купити одноконтурний котел, що ідеально підходить для непрямого бойлера для максимально комфортного користування гарячою водою.

Дивіться також:

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно