• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
(068) 742-60-01, (050) 700-92-78 (093) 605-38-12
1 € • 41,36 грн
1 $ • 37,80 грн

Види твердопаливних котлів

На українському ринку опалювальної техніки останні роки спостерігається стабільний попит на котли, що працюють на альтернативних видах палива. Це пояснюється не тільки економічністю і екологічністю такого опалення, а й тим, що існують різноманітні види твердопаливних котлів, які підходять для експлуатації в самих різних умовах. Таке різноманіття часто може ускладнити вибір пристрою, і тут інтернет-магазин Теплозон готовий прийти на допомогу споживачу, роз'яснивши основні видові відмінності.

За яким принципом розрізняються твердопаливні котли?

Відмінності твердопаливних котлів - 1

Крім відмінностей за такими базовими принципами як габарити, потужність, споживче або промислове призначення, твердопаливні опалювальні агрегати діляться на типи за такими показниками:

  • використовувана сировина (дрова, торф, пелети з лушпиння соняшника або деревини, брикети з тих же матеріалів, вугілля й інша біомаса);
  • кількість контурів;
  • метод завантаження сировини;
  • спосіб згоряння.

Щоб правильно вибрати котел, слід розуміти відмінності в калорійності кожного з видів сировини. Все частіше українці прагнуть купити пелетні котли, тобто ті, що працюють на гранулах з біомаси. Адже ці пристрої відрізняються високим ККД, терміном служби до двадцяти років, а автоматика такого котла передбачає підтримку заданої температури при мінімальному втручанні людини.

Наявність одного контуру дозволить вам обігріти будинок, якщо ж ви вирішили вибрати двоконтурний пристрій, вам буде забезпечено також і гаряче водопостачання. Однак, слід пам'ятати, що практично будь-які котли на два контури підходять для будинків, де гарячу воду витрачають економно і вкрай бажано не в декількох точках водорозбору відразу. Інакше це відбивається не тільки на температурі води, але і на будинку в цілому.

Як розрізняються види твердопаливних котлів по влаштуванню і принципу спалювання палива?

Відмінності твердопаливних котлів - 1

Класичні котли, що працюють на твердому паливі, відомі досить давно, і продаються досі. Низька ціна, надійність і простота функціонування таких агрегатів має зворотний бік - завантаження палива кожні 3-4 години, постійна необхідність чистки і невисокий ККД.

Піролізні котли сконструйовані так, що в їх корпусі деревина і газ, що виділяється при її горінні згорають в різних відсіках, і при цьому досягається максимальна ефективність. Сировина згорає практично без залишку, тому сажі і золи в котлі залишається мінімум. Однак, господарям такого пристрою слід уважно стежити за вологістю сировини, яка перешкоджає спалюванню.

Твердопаливні агрегати тривалого горіння дозволяють забути про завантаження палива на термін від 12 годин до декількох днів. Це обумовлено конструкцією котлів, завдяки якій, паливо повільно тліє зверху до низу.

Крім того, котли можуть бути з природною тягою або примусовою вентиляцією, ручною або автоматизованою  закладкою палива. Паливо в них може завантажуватися в верхню камеру згоряння або збоку. Найбільш поширені твердопаливні котли і всі їх види провідних марок представлені в нашому інтернет-магазині. Зверніться до наших менеджерів за порадою, і ви отримаєте консультацію, як в процесі вибору, так і після здійснення покупки.

Дивіться також:

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно