• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
(068) 742-60-01, (050) 700-92-78 (093) 605-38-12
1 € • 41,36 грн
1 $ • 37,80 грн

Які радіатори краще: алюмінієві або сталеві

Багато споживачів, які втомилися від громіздких чавунних батарей або не готові переплачувати за біметалеві, вибирають алюмінієві або сталеві радіатори. Які з них краще - це досить непросте питання, відповісти на який можна, виходячи з конкретних умов експлуатації.

Особливості сталевих радіаторів

Сталевий радіатор

Популярніші за все сталеві батареї зі сталі панельного або секційного типу. Перший вид являє собою одну або кілька приварених один до одного панелей. Іноді до них прикріплюються більш тонкі сталеві ребра для посилення тепловіддачі. Секційні створюються методом точкового зварювання і є більш надійними і довговічними. Є також трубчасті вироби, які можна вдало вписати в продуманий інтер'єр, але їх недоліком є мала товщина стінок. Всі ці види мають наступні переваги:

  • демократична ціна;
  • здатність витримувати тиск 6-9 атмосфер;
  • хороший опір корозії при контакті з агресивним теплоносієм в ЦО;
  • невелика вага.

Однак, при порівнянні з алюмінієвої батареєю сталева програє їй за показниками тепловіддачі. Всього 150 Вт потужності на секцію. Якщо залишити сталевий радіатор без рідини всередині, його досить швидко знищить іржа. Таким виробам потрібна регулярна профілактика - вони потребують промивання раз в пару років. Особливістю сталевих радіаторів є також низька інерційність.

Для яких будинків краще підходять алюмінієві радіатори?

Любителі більш сучасного дизайну при невисокій вартості зазвичай вибирають алюмінієві радіатори. За показниками тепловіддачі у них фактично немає рівних на ринку - близько 200 Вт на секцію. Вони легкі і просто монтуються. Істотний недолік таких виробів - поганий опір корозії. Теплоносій з високими показниками кислотності і включенням абразивних частинок, що циркулює в центральній системі опалення, здатний швидко погубити алюмінієвий радіатор. Сучасні вироби покривають зсередини спеціальними антикорозійними полімерами, але все ж не рекомендується встановлювати їх в багатоповерхових будинках.

Алюмінієвий радіатор

При цьому жителі приватних будинків можуть в повній мірі насолодитися плюсами радіаторів з алюмінію - це робочий тиск 6-25 бар і здатність витримувати температуру теплоносія 130 С.

Інтернет-магазин опалювальної техніки Теплозон може запропонувати своїм клієнтам великий вибір алюмінієвих і сталевих радіаторів будь-якої конфігурації в широкому ціновому діапазоні. Ми допоможемо перерахувати необхідну кількість секцій, який би радіатор не був у вас встановлений раніше. Всі вироби, які ви можете купити на нашому сайті, відрізняються високою якістю та сертифіковані.

Дивіться також:

Як вибрати алюмінієвий радіатор опалення

Які радіатори краще: алюмінієві або біметалічні?

Які радіатори краще: алюмінієві або біметалічні?

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно