• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
(068) 742-60-01, (050) 700-92-78 (093) 605-38-12
1 € • 41,36 грн
1 $ • 37,80 грн

Як вибрати електричний котел

Опалення електрикою - це найбільш комфортний, безпроблемний і екологічний спосіб забезпечити ваш будинок теплом. Сучасний ринок наповнений всілякими моделями подібних пристроїв, що розрізняються за способом підключення, потужністю і кількістю контурів, тому питання, як вибрати електричний котел, потрібно вирішувати, ознайомившись з основними видами пристроїв.

Вибір електричного котла: види і переваги

електричний котел

Споживачі віддають перевагу саме цьому виду опалювальної техніки завдяки великій низці переваг таких котлів:

  • високий ККД - практично 100%;
  • легко встановлюється, а монтаж не вимагає узгодження з усілякими інстанціями;
  • можна розміщувати в будь-якому приміщенні;
  • безпечний в експлуатації і не потребує нагляду;
  • не завдає шкоди навколишньому середовищу;
  • не виробляє шуму;
  • невеликий розмір.

Як правило, електричні котли бувають потужністю від 2 до 60кВт. Щоб визначитися, який котел та з якою потужністю він повинен бути, необхідно провести розрахунки, виходячи з метражу приміщення, висоти стель і відсотка тепловтрат. Щоб отримати найбільш точну цифру, можна скористатися спеціальними он-лайн калькуляторами, а краще звернутися в інтернет-магазин «Теплозон» за консультацією професіонала, який врахує найменші нюанси, що впливають на вибір потужності.

Котли потужністю до 12кВт можуть підключатися до однофазної мережі, більш потужні пристрої вимагають підключення до трифазної. Електричний котел може бути одноконтурним, призначеним для опалення будинку, і двоконтурним, який також дозволяє нагрівати воду. Теплоносій може нагріватися за допомогою електродів, ТЕНом, існують також індукційні моделі.

У першому виді котла теплоносій нагрівається в проточному режимі, такий прилад кріпиться на стіну і має невеликий розмір. Електродний агрегат працює тільки на воді і нагріває її, віддаючи електричний заряд. Третій вид відрізняється найвищою вартістю і ККД, а теплоносій нагрівається завдяки тому, що вихрові струми вступають у взаємодію з металом. Такий котел досить габаритний, але стає все простіше його вибрати, адже на ринку поступово з'являються більш компактні моделі.

Широкий вибір електричних котлів на нашому сайті дозволить вам купити модель з відповідними характеристиками, ціна і зовнішній вигляд якої буде для вас найбільш приваблива.

Дивіться також:

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно