• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
(068) 742-60-01, (050) 700-92-78 (093) 605-38-12
1 € • 42.50 грн
1 $ • 39.00 грн

Бойлер непрямого нагріву або газовий - що краще?

У будинках, де немає гарячого водопостачання, важко жити в комфортних умовах. Покупець вирішує цю проблему самостійно, вибираючи, що краще - газовий бойлер або бойлер непрямого нагріву. Без такого ресурсу, як централізоване гаряче водопостачання, обійтися складно, але можна. Правда, піддавати себе таким незручностям необов'язково.

Ті, хто вирішив купити бойлер непрямого нагріву або газовий водонагрівач, роблять це не від бажання облаштувати будинок предметами техніки. Багато покупців при цьому вибирають газ. Який же перелік переваг штовхає людей на користь такого вибору? Так ось, газовий бойлер - це хороша можливість, щоб:

  • економити на паливі,
  • забезпечити для себе можливість користуватися пристроєм великої продуктивності.

Газові пристрої розрізняються за деякими показниками, таким як спосіб розпалювання, місце розташування, спосіб монтажу та іншими. Покупець, вибираючи газовий або непрямий проточний водонагрівач, неодмінно дивиться на ці параметри і технічні характеристики пристрою. При цьому його цікавить ще й такі показники, як ціна і корисна потужність нагріву. Тут варто зазначити, що газовий бойлер здатний забезпечувати вас гарячою водою, не вимагаючи додаткових витрат газу.

Якщо ж вам потрібно терміново отримати гарячу воду, то краще придбати непрямий водонагрівач, оскільки він швидко нагріває воду і гарантує для користувача велику виробничу потужність.

Непрямий водонагрівач - хороша альтернатива

Бойлер непрямого нагріву - 2

Будинок, доповнений котлом опалення, теж може бути наділений потрібною кількістю гарячої води. Тоді відповідним рішенням є покупка непрямого водонагрівача. В таких приладах вода нагрівається до певної позначки. У приватних будинках краще підійде непрямий водонагрівач. Він забезпечить подачу води потрібної температури до кожної точки певної інженерної системи.

Вода надходить в бойлер і прогрівається теплоносієм. Він контактує з нагрівальним елементом. Змійовик об'єднаний в одну систему з бойлером.

У кожного із запропонованих варіантів є свої переваги. Так що який бойлер краще непрямого нагріву або газовий вибирати Вам. Адже Ви можете віддати перевагу газовому бойлеру або  ж бойлеру непрямого нагріву, а знання особливостей цих пристроїв допоможе отримати оптимально продуктивну конструкцію в кожному конкретному випадку. Відвідавши наш інтернет - магазин «Teplozon», Ви легко втілите свою задумку в життя, а наші фахівці дадуть повну інформацію на ваші запитання.

Дивіться також:

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно