• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
(068) 742-60-01, (050) 700-92-78 (093) 605-38-12
1 € • 42.50 грн
1 $ • 39.00 грн

Який газовий котел краще: одноконтурний або двоконтурний?

Неможливо однозначно відповісти на питання, що краще двоконтурний або одноконтурний газовий котел, адже кожен з цих видів значно відрізняється і покликаний виконувати різні завдання. Пристрої, розраховані на один контур, служать виключно цілям опалення, а двоконтурні ще й виконують функцію забезпечення ГВП. Власники ж одноконтурного пристрою вирішують цю проблему додатковою покупкою газової колонки, а частіше бойлера.

Що функціональніше двоконтурний або одноконтурний газовий котел?

 двоконтурний або одноконтурний  котел - 1

Перед тим, як вибирати конфігурацію нагрівача, потрібно врахувати наступні аспекти:

  • кількість проживаючих в будинку людей;
  • кількість точок водорозбору;
  • як далеко від агрегату будуть розташовуватися точки водорозбору;
  • метраж житла.

Якщо у вас будинок невеликого розміру, а домочадців трохи або водою користуються досить економно - багатофункціональний двоконтурний котел окупить себе з лишком. Пристрій потужністю від 18кВт цілком підійде в такому випадку. Якщо мийка на кухні і душова розташовані досить близько від нагрівача, то двоконтурний агрегат зможе досить швидко нагріти воду до комфортної температури.

Ефективність двоконтурного котла в забезпеченні ГВП безпосередньо залежить від того, чи буде гаряча вода включатися одночасно в мийці на кухні і, наприклад, в душі. В такому випадку, а також при високій потребі в теплій воді, її температура не буде задовільною. Якщо і метраж опалювального будинку при цьому досить великий, це загрожує додатковими незручностями. У таких пристроях пріоритет ГВП, і якщо включається кран з гарячою водою, то агрегат перестає функціонувати на обігрів будинку.

При поставці такого агрегату в комплекті вже йдуть всі необхідні насоси, клапана і розширювальний бак. Коштує такий пристрій дешевше, ніж одноконтурний. При виборі виробу такої конфігурації особливо важлива висока репутація фірми, адже на теплообмінник в такому агрегаті навантаження вище в рази, а значить, він повинен бути дуже якісним.

Одноконтурний котел, що працює в зв'язці, наприклад, з непрямим накопичувальним обігрівачем, завжди може забезпечити вас необхідною кількістю гарячої води самої комфортної температури без охолодження житла. Кількість мийок і душів тут не грає такої вирішальної ролі. Ще одним плюсом є можливість заміни недостатньо ємного бойлера на більш об'ємний. Загальна ціна на бойлер і одноконтурний котел буде дорожче, ніж в разі придбання двоконтурного агрегату, але в підсумку у вас буде зв'язка, яка надійно вирішить проблеми забезпечення обігріву і теплою водою.

При зверненні в інтернет-магазин опалювальної техніки Теплозон ви зможете не тільки купити газовий котел необхідних параметрів від перевіреної фірми, а й отримати рекомендації, який бойлер або колонку правильно підібрати для роботи з ним.

Дивіться також:

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно