• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
(068) 742-60-01, (050) 700-92-78 (093) 605-38-12
1 € • 41,36 грн
1 $ • 37,80 грн

Способи монтажу інфрачервоної плівки під плитку

Керамічна плитка, як і керамограніт, ефективно поглинає тепло і добре його проводить, тому на дотик ці матеріали залишаються прохолодними. Через цю специфіку матеріалу підігрів плитки на підлозі стає все більш популярним. Найпростіше встановити інфрачервоний плівковий обігрівач.

Укласти ІЧ-плівку під керамічну плитку складніше, ніж під ламінат. Головна проблема в даній справі - низька ступінь зчеплення поверхні плівки і клею для плитки. У цій статті ми дамо декілька рекомендацій, які допоможуть вам вирішити труднощі, що виникають в процесі монтажу такого обігріву. При капітальному ремонті приміщення рекомендується зробити стяжку, але якщо ви плануєте косметичний ремонт, то можна просто укласти плитку на стару основу. Є два найменш витратних способи монтажу інфрачервоної теплої підлоги під керамічну плитку або керамограніт.

Перший з них: використовувати гіпсоволоконний або скломагнезітовий лист. У такому випадку на ІЧ-плівку укладають будівельний поліетилен (гідробар’ер), а на нього - ГВЛ товщиною 6-8 мм. Головне робити це акуратно, не пошкоджуючи мідну шину і графітові смуги плівки. Гипсоволоконні листи кріпляться по первинній стяжці: вони стануть хорошою основою для подальшого укладання керамічної (керамогранітної) плитки. Тут варто залишити невеликий вільний простір між стіною і плиткою (термошов). Такі заходи допоможуть значно збільшити термін служби інфрачервоної плівки, яка не буде піддаватись механічним впливам, а також на неї не потраплятиме вода.

Другий спосіб укладання називають «мокрим монтажем». У даному випадку як підкладку використовують тепловідбиваючий матеріал, який мало схильний до просідання. Підкладку слід розрізати по ширині термоплівки і вкладати з відступом 15-20 см від стіни. Між смугами інфрачервоної плівки слід залишити відступ у 1-2 см для поліпшення зчеплення зі стяжкою.

Для того, щоб забезпечити найкраще зчеплення зі стяжкою при укладанні на великій площі, краще взяти перфоровану термоплівку, яка має отвори. А у звичайній ІЧ- плівці можна пробити технологічні отвори в тих місцях, які призначені для розрізу. Після укладання плівки на неї наносять «Бетоноконтакт» або рідкий плитковий клей (шар 5 мм), який заповнює технологічні отвори. Бажано плитковий клей, на який буде закріплена плитка, розбавити пластифікатором. При такому методі укладання уникайте механічних ушкоджень ІЧ- плівки і не використовуйте тепловідбиваючий матеріал, який містить алюмінієву фольгу або металеву сітку.

Написати відгук
Ваша оцінка
Ваш коментар буде опублікований після модерації адміністратором
Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно