• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
(068) 742-60-01, (050) 700-92-78 (093) 605-38-12
1 € • 41,36 грн
1 $ • 37,80 грн

Піролізні котли - ще один шлях до економії коштів

Український ринок опалювальної техніки, вже давно знайомий з піролізними котлами. Та й покупці вже звикли з тим, що газогенераційні котли в 1, а то й в 2 рази дорожчі за звичні твердопаливні котли, адже одна загрузка в рази продовжує час роботи піролізного котла, в порівнянні з дров’яними.

Зараз люди хочуть не просто зекономити придбавши твердопаливний котел та заготувати дров на зиму. Але й кожен хоче комфорту, це ж як не зручно прокинутися вночі від холоду і швиденько бігти підкидати дрова в котел, щоб отримати те дорогоцінне тепло. От тоді всі й задумуються над покупкою такого агрегату, щоб часу роботи його при одній закладці дров вистачало на довгий термін.

як працює піролізний котел

Давайте розберемося в чому полягає суть роботи піролізного котла.

Звичайно, час горіння одної закладки залежить від багатьох чинників. Сюди входять і зовнішня температура повітря, утепленність приміщення, задана температура всередині будівлі, вид палива та його вологість теж відіграють важливу роль. Також, слід відзначити правильність проектування і монтажу системи опалення. Але беззаперечним лишається один факт – піролізні котли значно ефективніші звичайних твердопаливних.

В чому річ?

- неможливо отримати досить високих температур, особливо при спалюванні вологих дров, такі температури ми можемо одержати тільки при спалюванні газу отриманого від деревини.

- для горіння газу використовується менша кількість вторинного повітря, чим для горіння інших видів палива, завдяки цьому і вища температура горіння.

- легкість управління процесом горіння газогенераційного котла прирівнюється до автоматизації процесу роботи газового котла.

Принцип піролізу полягає в наступному: в верхній камері згорання під дією високої температури та  з обмеженістю кисню, деревина виробляє газ, тобто розділяється на летючу частину і твердий залишок. Саме цей газ і носить назву піролізного. Щоб добути піролізний газ необхідна температура горіння повинна становити 200-800 ºC. При опусканні піролізу в нижню камеру він змішується  з киснем повітря і при високих температурах відбувається процес горіння піролізного газу, внаслідок чого ми отримуємо додаткову теплову енергію.

Слід зазначити, що під час експлуатації піролізного котла, ми отримуємо мінімальну кількість пороху, тобто і чистку такого котла потрібно проводити рідше ніж традиційних.

Паливо для піролізного котла потрібно брати якомога сухішим, адже, тоді котел буде працювати на повну потужність та і строк служби буде відповідним.

До прикладу, взявши деревину з вологістю 50% ми отримаємо теплоту спалювання 2 кВт в годину виходячи з 1 кг дров, а з деревини вологість яких коливається в межах 10-20% - то отримаємо 4 кВт за годину спалюючи 1 кг дров.

Дуже часто ми чуємо, що в піроліз ній топці можна спалювати тільки соснові дрова , а чи це так?

Для прикладу наведемо порівняльну таблицю виду деревини і кількість кіловат, яку ми можемо отримати від спалювання конкретного виду дерева

 

Вид древесины

Количество теплоты на 1 кг

Ккал

кДж

кВт/час

 ель

3900

16250

4,5

 сосна

3800

15800

4,4

 береза

3750

15500

4,3

 дуб

3600

15100

4,2

 бук

3450

14400

4,0


Головне для піролізного котла – це сухість дров, адже сире паливо погано горить, мало обігріває  та ще й сильно димить, а дим згубно впливає на роботу котла і скорочує строк служби його і димохідної труби.

Слід пам’ятати, що при використанні дров з підвищеною вологістю потужність котла зменшується наполовину, а розхід дров збільшується вдвічі.

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно