• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
(068) 742-60-01, (050) 700-92-78 (093) 605-38-12
1 € • 42.50 грн
1 $ • 39.00 грн

Пелетний пальник. Будова, встановлення, вартість, експлуатація

Пелетні котли (пелетники) встановлюють для використання в опаленні за допомогою твердих видів палива, зокрема, дерев'яних пелет (гранул), виготовлених з відходів деревообробки. Наприклад, у Швеції вже сьогодні таким паливом обігрівають 24% житлових будинків, а за прогнозами експертів, вже до 2016 року цей показник збільшиться в три рази, до 75%.

Оскільки пелетні пальники є досить швидким і економічним варіантом вирішення проблеми опалення приміщень - вони максимально адаптовані для використання в побуті. Пелетні пальники встановлюється в отвір подачі палива або на місце попереднього пальника в котлі всього за кілька годин і легко усувається при необхідності. Ці пристрої технічно сумісні з більшістю котлів вітчизняного та імпортного виробництва. Крім того, такі опалювальні системи оснащені рядом зручних функцій:

  • виносний блок управління для налаштування параметрів роботи обладнання;
  • автоматичний запал;
  • оптичний елемент для контролю над станом полум'я;
  • досконала система підтримки горіння у вигляді трубок примусової подачі повітря;
  • а також інші корисні функції, які залежать від конструкції пристрою.
Все це дозволяє самостійно регулювати роботу обладнання, програмувати режими, встановлювати температуру і т. д. Сучасні  пелетні пальники укомплектовані не тільки приладом для горіння. Зазвичай, на них також встановлюється механізм автоматичної подачі палива в котел. Це обладнання має досить просту будову, воно надійне і довговічне. Однією з умов ефективного використання пелетних пальників є спорудження бункера для зберігання самих пелет. Це приміщення дозволяє не тільки зберігати паливо в належному стані, але і забезпечує його рівномірну подачу в пальник з допомогою шнека. Будова із загальним обсягом приблизно 10 м3 дає можливість запасти пелети не менше, ніж на місяць, оскільки вага 1 м3 цього палива становить 600-700 кг, а денна потреба, навіть при споживанні до 10 кг в годину, не перевищує 200 кг. Приміщення для зберігання твердого біопалива виглядає набагато акуратніше, ніж сарай і, тим більше, вугільна яма. Крім того, влітку його можна використовувати в інших господарських цілях.ECO - PALNIK UNI 25/10 KW

На практиці доведено, що сучасний пальник середньої потужності(50 кВт для опалення 500 м2), виробництва Швеції, при вартості приблизно 5000$, відшкодовує витрати протягом 1-2 опалювальних сезонів. Навіть якщо ціна палива (пелет) буде складати 100$ за тонну. Дорого це чи дешево - вирішувати Вам. Але, крім економічної складової, варто звернути увагу і на великий перелік інших позитивних чинників. До них відносяться екологічна чистота пелет, їх зручність в зберіганні та використанні, відсутність неприємних запахів, низький ризик займання та інше. Дим від горіння пелет практично не має кольору. Немає шлакових відходів, які необхідно відправляти на утилізацію, навколишнє середовище не забруднюється. Отже, пелетний пальник - це сучасне обладнання, яке дозволить заощадити чималі гроші, і, поза сумнівом, підвищує статус вашого заміського будинку, майстерні або котеджу.
Написати відгук
Ваша оцінка
Ваш коментар буде опублікований після модерації адміністратором
Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно