• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
(068) 742-60-01, (050) 700-92-78 (093) 605-38-12
1 € • 34,20 грн
1 $ • 28,20 грн

Монтаж інфрачервоної плівки під плитку, кахель

Коли виникає питання про встановлення електричної теплої підлоги при частковому (покімнатно) ремонті квартир часто можна зіткнуться з ситуацією, в якій не можна підняти стяжку ні на 1 см для того щоб зберегти однаковий рівень підлоги в квартирі. У такій ситуації найкращим вибором електричної теплої підлоги буде контактна інфрачервона плівка нового покоління. Її конструкція (ПВХ ламінація) дозволяє вступати в взаємодію з будь-якими клеями, розчинами і іншими клеючими матеріалами. Контактна інфрачервона плівка приклеюється безпосередньо на чистову стяжку і покривається ґрунтом бетоном-контактом, що дозволяє не порушувати рівень підлоги. Слід зауважити, що карбоновий (вуглецевий) клеючий шар нанесений суцільною заливкою, це дозволяє виконувати косі і фігурні обрізи самого матеріалу, при цьому робота його не буде порушена. Також даний вид електричної підлоги має іонно-ізоляційний шар, завдання якого не дозволяти пилу підніматися вгору. Це найбільш оцінять люди, які мають труднощі з дихальними шляхами або алергію на пил. Саме тому даний вид електричної теплої підлоги вважається позитивним для організму людини.

Розберемо поетапно монтаж електричної теплої підлоги:

  1. Насамперед потрібно ретельно прибрати поверхню (зони де буде укладатися тепла підлога). Також врахувати, що нерівності не повинні перевищувати 2-4 мм.
  2. Вже прибрану поверхню відразу ж прогрунтувати. І дочекатися до повного висихання стяжки.
  3. Потрібно розпланувати і нарізати по частинах нагрівальний елемент. Через кожні 20 см, тобто по лінії відрізу, але вона умовна. Але можна різати де завгодно і навіть зарізати під кути.
  4. Далі визначаємо місце розташування терморегулятора і монтуємо його. Обов'язково потрібно укласти термодатчик в гофру.
  5. На наступному етапі монтуємо електро частину. У кожному шматку матеріалу є дві мідні шини для підключення фази і нуля. З'єднати мідну смугу з кабелем можна за допомогою пайки або прес клеми. Підключати можна як паралельно, так і послідовно. Але 100% ефективності можна досягти від матеріалу лише паралельним підключенням.
  6. Місця з'єднання і оголених контактів ретельно заклеюємо бітумною стрічкою. По верх бітуму і по лінії зрізу всіх плівок обов'язково проклеюються ізоляційною стрічкою.
  7. Коли вся тепла підлога підключена і перевірена, тільки тоді наносимо акриловий клей на вже підготовлену і розкреслену поверхню. Далі приклеюємо саму інфрачервону контактну плівку. Клей повинен сохнути не менше 20 годин. Переконайтеся, що під плівкою не залишилося бульбашок повітря і що вона ретельно прилягла до стяжки.
  8. Після того як клей повністю висох поверх матеріалу і краях наносимо грунт бетон-контакт або гідроізоляційну мастику якщо це вологе приміщення (ванна, басейн і т.д.).

Тепер можна приступати до монтажу плитки або кахлю. Також хочеться відзначити, що плюсом даного виду електричної теплої підлоги перед стандартними кабельними системами під плитку, кахель є те, що він прогрівається в 3-4 рази швидше, завдяки чому економить в рази електроенергію.

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно