• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
(068) 742-60-01, (050) 700-92-78 (093) 605-38-12
1 € • 42.50 грн
1 $ • 39.00 грн

Монтаж інфрачервоної плівки під ламінат

На сьогоднішній день жоден ремонт не обходиться без встановлення теплої підлоги, оскільки житло має бути теплим та комфортним. Якщо 5 років тому в основному використовували водяну або кабельну теплу підлогу, то зараз все більше людей віддає перевагу саме інфрачервоній плівці (ІЧ плівка). Цей вид теплої підлоги ґрунтується на передачі тепла за допомогою інфрачервоних хвиль далекого спектру.
 Плівка ідеально підходить під ламінат, так як вона товщиною трохи більше 0,5мм. і дуже проста у монтажі.

  1. Визначаємо місце, де буде встановлений терморегулятор. Встановлюємо євро-коробку і монтуємо термодатчик обов'язково в гофрі, щоб була можливість заміни.
  2. Встановлюємо підкладку під ламінат по всій площі кімнати. У місці, де встановлений термодатчик, робимо отвір для точного знімання температури.
  3. Визначаємо зони теплої підлоги та закріплюємо, за допомогою скотчу, відбивач. На цю територію укладаємо інфрачервону плівку мідними шинами до підлоги. ІЧ плівка є різної ширини: 50см, 80см, 100см. Тому заздалегідь плануємо якої ширину та довжину відрізків. Відстань між смугами матеріалу має бути 1-2см. У жодному разі не можна класти матеріал внахлест. Від стіни відступаємо 5-15см., Залежно холодна або тепла стіна. Якщо тепла підлога повинна бути основним видом обігріву, потрібно укласти 60-70% від всієї площі кімнати.

    4. Коли інфрачервона плівка укладена, приступаємо до з'єднання між елементами. На мідну смугу встановлюємо спеціальну клему та приєднуємо мідний провідник за допомогою плоскогубців або ручного пресу. Можна також припаяти провідник на пряму до мідної шини. Перетин проведення залежить від загальної потужності матеріалу. При підключенні ІЧ плівки потрібно використовувати паралельний метод підключення, проводячи кабель від смуги до смуги таким чином, щоб останній провідник заходив терморегулятор.
  4. Місця пайки або скріплення через клему обов'язково ізолюємо бутиловою ізоляцією або ізолентою. Місця обрізу мідної шини також ізолюємо тим же матеріалом. Коли все ізольовано, обов'язково даємо напругу на матеріал для перевірки роботи ІЧ плівки.
  5. Якщо ви переконалися, що матеріал працює, потрібно втопити місця заклеювання ізоляції та провідника в підкладі, зафіксувати все скотчем.
  6. Поверх інфрачервоної плівки кладемо поліетиленову клейонку, товщиною 150-200 мікрон, і фіксуємо його скотчем.

 Монтаж інфрачервоної плівки готовий, можна вмонтовувати ламінат.Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно