• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
(068) 742-60-01, (050) 700-92-78 (093) 605-38-12
1 € • 42.50 грн
1 $ • 39.00 грн

Мати з фіксаторами для теплої підлоги - вдосконалений утеплювач

Мати з фіксаторами для теплої підлоги - вдосконалений утеплювач

Даний вид матів був спеціально розроблений для укладання водяних підлог. Плити виготовлені з пінополістиролу. Завдяки сучасним технологіям виробництва - гідропеллентного штампування - виробникам і вдалося створити мати з бобишками для теплої підлоги. Виступи можуть мати різну форму. Найчастіше виробники поставляють для продажу плити для теплої підлоги з круглими, кубічними, циліндричними фіксаторами. Виступи також можуть бути виконані у вигляді багатогранників. Знаходяться вони на певній відстані один від одного. Ознайомитися з характеристиками, конструктивними особливостями виробів і купити оптимальний варіант ви зможете в інтернет-магазині Teplozon.com.ua.

Мати з фіксаторами для теплої підлоги

Основні характеристики монтажних матів

При виготовленні профільних матів використовується пінополістирол, щільність якого повинна бути не менше 40 кг / м³. Матеріал високої щільності більш стійкий до зовнішніх впливів і навантажень. Виступи на плитах або як їх ще називають - «бобишки» - забезпечують надійне кріплення і фіксацію трубопроводу в потрібному положенні. Профільні плити такого виду фактично виключають будь-який зсув труб під час монтажу. Для прокладки труб діаметром до 20 мм використовуйте плити з виступами висотою 20-25 мм.

Товщина профільних матів зазвичай становить 40-50 мм, але цей показник залежить від самої моделі виробу. Те саме можна сказати і про покриття. У плитах деяких видів верхній шар створюється за допомогою гідроізоляційної плівки, інші моделі взагалі не мають покриття. Однак на якості виробів це жодним чином не позначається. Для більшої зручності укладання в утеплювачі передбачені замкові з'єднання, які також забезпечують хорошу герметичність стиків. Істотною перевагою у використанні теплоізолюючих матів є створення протишумового бар'єру. З його допомогою можна знизити рівень шуму до показника, що не перевищує 25 Дб.

Мати з фіксаторами для теплої підлоги

Для монтажу плит з бобишками для теплої підлоги не обов'язково наймати фахівця. Ви зможете самостійно виконати укладання. Скористайтеся унікальною можливістю, яку надає інтернет-магазин Teplozon.com.ua, і проконсультуйтеся з справжнім майстром щодо вибору оптимальних моделей профільних матів і особливостей їх укладання. Ми представляємо для продажу товар високої якості, проте будьте впевнені - на нашому сайті ви завжди зможете купити продукцію відомих компаній за найкращою ціною.

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно