• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
(068) 742-60-01, (050) 700-92-78 (093) 605-38-12
1 € • 34,20 грн
1 $ • 28,20 грн

Італійські насоси фірми Pedrollo. Визначаємо підробку.

Фермери і дачники добре знають насоси Pedrollo, серед яких особливою популярністю користуються насоси для викачування води з свердловин і колодязів. Це насоси самовсмоктуючого типу, що відрізняються своєю надійністю, простотою і універсальністю. Але останнім часом з'явилася безліч негативних відгуків. Пов'язано це з поширенням підробленої продукції.

Отже, якщо вам зустрівся насос Pedrollo за дивно низькою ціною, то він однозначно повинен викликати побоювання. Таке часто відбувається у сумнівних постачальників, які можуть продати вам лише порожній корпус, або вкрадений насос невідомого походження.

Фахівці рекомендують звертатися до сертифікованих офіційних компаній, які мають всю дозвільну документацію і нададуть гарантії. Уважно вивчивши інструмент, можна визначити китайську підробку.
Як же не потрапити на підроблений насос?

Потрібно звернути увагу на кілька основних критеріїв. Першим з них є упаковка. Вона повинна бути в належному вигляді і мати логотип виробника. Наступним критерієм буде поверхня нашого інструменту, яка повинна бути виготовлена з якісного матеріалу, не мати подряпин і нерівностей. Колір виробу повинен повністю відповідати кольору оригінального.

Порівняємо оригінал з китайцем на практиці:

1. металева табличка вмонтована в корпус, а не приклеєна;
2. фланець на підробці зовсім іншого виду;
3. на корпусі не повинно бути зазорів;
4. оригінал має акуратні пластмасові заглушки, у підробленому інструменті ми можемо зустріти прості болти;
5. виробники підробок використовують звичайні болти замість оригінальних болтів під шестигранник.

І це далеко не всі відмінності. Ще більша їх кількість буде зустрічатися в "начинці" насоса. Але їх можна виявити тільки при разбиранні, чого не буде робити  звичайний користувач. Але і наявних відмінностей корпусу цілком достатньо для визначення неякісного товару.

Чим небезпечна купівля підробленого товару?

Такий інструмент неможливо полагодити, так як відсутні запасні частини. Навіть ті, які продавець поставляє з продуктом, в більшості випадків, марні. У наслідок чого, коли насос вийде з ладу, а він у такому разі вийде незабаром, його потрібно буде замінити новим. Сумнівна економія, чи не так? Головна мета китайських виробників - збути якомога більше товару, заощаджуючи при цьому на якості. Навіть якщо вам не доводилося мати справу з оригінальним насосом фірми Pedrollo, ви з легкістю зможете відрізнити підробку, так як оригінальний насос навіть своїм виглядом вказує на якість. Товар же з "піднебесної" буде мати масу зовнішніх недоліків, виготовлених з матеріалу низької якості. Колір буде іншого відтінку, а емблема відсутньою або буде підроблена.

Написати відгук
Ваша оцінка
Ваш коментар буде опублікований після модерації адміністратором
Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно