• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
(068) 742-60-01, (050) 700-92-78 (093) 605-38-12
1 € • 42.50 грн
1 $ • 39.00 грн

Тепла електрична підлога: інструкція по монтажу

Перед тим як починати укладати будь-який вид електричної теплої підлоги, спочатку потрібно утеплити всю площу приміщення. Бажано також утеплити і стіни, які межують з вулицею, на висоту майбутньої стяжки. Таким чином виникає тепловый бар'єр, який не дасть теплу виходити з боків назовні. Потім потрібно підготувати поверхню. Виділіть площю електричної теплої підлоги, виключивши місця, де будуть знаходитися меблі або сантехніка. Від стін, як правило, відступають від 5 до 15 см., в залежності тепла вона чи холодна. Потім потрібно очистити від пилу і піщинок поверхню, наприклад прогрунтувати. Потім закріпіти металеву монтажну стрічку за допомогою дюбеля. Відстань між паралельно укладеними стрічками може становити 40 - 50 см. Після правильного розрахунку кроку укладання шляхом ділення площі теплої підлоги на довжину кабелю, тільки тоді ми кріпимо кабель на металеву стрічку. Важливим моментом є укладання місця з'єднання теплого кабелю з токовідводящим. Це потрібно укласти в підлогу, а не в стіну. Ні в якому разі кабель не можна роз'єднувати і вкорочувати, так як він йде вже готовим виробом. Тепер з'єднаємо електричний кабель з терморегулятором. Заводити датчик потрібно в гофру (для можливої заміни) і закріпити між витками теплої підлоги.

                                      

Коли монтаж підлоги завершено, його потрібно перевірити. Залиште кабель включеним на невеликий час (2-3 хвилини). Якщо все працює нормально, то можна приступати до нанесення стяжки. Слід зазначити, що стяжка повинна бути рідкої форми для більш якісного обтікання кабелю, тим самим, виключаючи появи повітряних порожнеч. Також потрібно, щоб кабель знаходився максимально в бетонному розчині, для кращої конвекції тепла.

                                   

Укладання нагрівального мату відрізняється тим, що утеплювач під нього не лягає. У маті незначні тепло втрати, так як він знаходиться у верхній точці підлоги. Потрібно розкачати, укласти і закріпити нагрівальний мат на вже заздалегідь підготовлену поверхню. Сітку мату можна різати між витками, що дає можливість повернути мат в будь-яку сторону. Головне при розрізі сітки не пошкодити кабель. Дуже зручно кріпити мат за допомогою плиткового клею.

                                   

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно