• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
(068) 742-60-01, (050) 700-92-78 (093) 605-38-12
1 € • 42.50 грн
1 $ • 39.00 грн

Газові котли Vaillant

Газові котли vaillant виготовляються на заводах Німеччини


Установка автономної опалювальної системи завжди починається з вибору котла. І тут неважко розгубитися - сьогоднішній ринок пропонує величезну кількість варіантів і моделей від різних виробників. Звичайно, бажано, щоб і ціна була адекватною, і якість на висоті. У такому випадку варто звернути увагу на газові котли vaillant (Німеччина). Широкий модельний ряд, різноманітні модифікації, великий ціновий діапазон - безсумнівно, ви знайдете те, що буде відповідати всім вашим побажанням. Серед сильних сторін котлів vaillant, за відгуками фахівців - двоступеневий пальник, клапан відхідних газів, вбудоване джерело живлення, захист від замерзання, автоматичний контроль за видаленням продуктів горіння і багато іншого.

Якщо ви зупинили свій вибір на газових котлах vaillant, залишається тільки визначити потрібну модель:

  • одноконтурний (позначається абревіатурою VU) або двоконтурний (VUW) настінний газовий котел - вибір залежить від того, чи потрібен вам тільки обігрів приміщення або ще й підігрів води. У двоконтурних котлах vaillant вбудований вторинний теплообмінник, в одноконтурних ж можна окремо встановити бойлер непрямого нагріву.

  • з природним або примусовим відводом продуктів згоряння. У тих приміщеннях, де немає димаря, встановлюються котли з закритою камерою згоряння turboTEC. Такі газові котли vaillant використовують вентилятор для забору повітря та відведення диму через коаксіальний димохід. Котли з відкритою камерою згоряння atmoTEC використовують природну тягу димоходу, ще їх називають атмосферними.

  • стандартної комплектації (серія Pro) або покращеної (серія Plus). У серії поліпшеної комплектації велика площа вторинного теплообмінника та ємність розширювального бака, зручний дисплей контролю стану, декоративна кришка. Серія Pro представлена тільки двоконтурними котлами, вони оснащені трьохсимвольным дисплеєм, параметри в таких котлах vaillant задаються вручну і купити їх можна досить недорого.

У каталозі нашого Інтернет-магазину "TEPLOZON" -  представлені газові котли vaillant всіх моделей і серій: turbotec pro, atmotec pro, turbotec plus та інші. Зверніть увагу на ціни - у нас купити котли vaillant можна досить дешево. До того ж, у вас ніколи не буде проблем з їх обслуговуванням - авторизовані сервісні центри є практично у всіх містах України - Одесі, Києві, Дніпропетровську, Харкові, Донецьку та багатьох інших.
Написати відгук
Ваша оцінка
Ваш коментар буде опублікований після модерації адміністратором
Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно