• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
(068) 742-60-01, (050) 700-92-78 (093) 605-38-12
1 € • 41,36 грн
1 $ • 37,80 грн

Бойлери непрямого нагріву Galmet

Водонагрівачі від Galmet


Для жителів багатьох міст України, наприклад, Донецьк, Одеса, Харків, Київ та Дніпропетровськ, вже звичними стали проблеми з централізованою подачею гарячої води, вирішити які допоможуть водонагрівачі Galmet. Дане обладнання для облаштування автономної системи гарячого водопостачання польського виробництва не так давно з'явилося на нашому ринку, але вже зараз отримує лише схвальні відгуки численних користувачів. Купити водонагрівачі Galmet в Україні надає можливість Інтернет-магазин «Teplozon», який спеціалізується на продажу високоякісного водогрійного обладнання. Тут ви знайдете бойлери різних видів і об'єму, характеристики яких свідчать про ергономічності і довговічності такого обладнання. Крім того, водонагрівачі Galmet є невеликими настінними або підлоговими агрегатами, які не займуть багато цінного простору у вашому домі, а їх монтаж обійдеться дешево. При своїх невеликих габаритах і невисокою ціною, такі бойлери мають високі показники продуктивності.

У нас ви зможете купити водонагрівачі Galmet наступних видів:

  • комбіновані, вода в яких може нагріватися не тільки від електрики, але і від теплоносія системи опалення. Такі водонагрівачі Galmet оснащені контуром непрямого нагріву і можуть бути успішно підключені до котлів будь-якого типу;
  • моделі водонагрівачів Galmet призначені для роботи від систем опалення. Вони допомагають користувачам знизити витрату електрики, оскільки нагрів води відбувається за рахунок енергії теплоносія від котла.
У нас ви знайдете водонагрівачі Galmet комбіновані та непрямого нагріву різних об'ємів (від 80 л до 1,5 тисячі літрів води).
Написати відгук
Ваша оцінка
Ваш коментар буде опублікований після модерації адміністратором
Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно