• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
(068) 742-60-01, (050) 700-92-78 (093) 605-38-12
1 € • 42.50 грн
1 $ • 39.00 грн

Публічний договір оферти

Цей документ «Оферта Інтернет-магазину TEPLOZON» представляє собою офіційну пропозицію фіз. особи Прокопчук Наталії Миколаївною, іменованого надалі «Продавець», укласти договір роздрібної купівлі-продажу товару дистанційним способом на викладених нижче умовах.

1. Терміни та визначення оферти

1.1. Публічна оферта / Оферта - текст цього документа з усіма додатками, змінами і доповненнями до нього, розміщений на Сайті і доступний в мережі Інтернет за адресою: www.TEPLOZON.com.ua

1.2. Договір - договір роздрібної купівлі-продажу Товарів, разом з усіма відносяться до нього Обов'язковими документами, який підписується та виконується Сторонами в порядку, передбаченому цією офертою

1.3. Товар - товар, представлений до продажу на Сайті.

1.4 Інтернет-магазин - відповідно до Закону України «про електронну комерцію», засіб для подання або реалізації товару, роботи або послуги шляхом здійснення електронної угоди.

1.5 Замовлення - вибір окремих позицій з переліку товарів, зазначених Покупцем при розміщенні замовлення і проведенні оплати.

2. Предмет Договору по оферті

2.1. Продавець зобов'язується передати Покупцеві Товар, призначений для особистого, сімейного, домашнього чи іншого використання, не пов'язаного з підприємницькою діяльністю, на підставі розміщених Замовлень, а Покупець зобов'язується прийняти та оплатити Товар на умовах цієї Оферти.

2.2. Найменування, ціна, кількість Товару, а також інші необхідні умови Договору визначаються на підставі відомостей, наданих Покупцем при оформленні Замовлення.

2.3. Обов'язковою умовою укладення Договору є беззастережне прийняття і дотримання Покупцем, що застосовуються до відносин Сторін за Договором вимог і положень, визначених такими документами ( «Обов'язкові документи»):

2.3.1. Політика конфіденційності, розміщена і / або доступна в мережі Інтернет за адресою https://teplozon.com.ua/soglashenie-na-obrabotku-personalnyh-dannyh, і містить правила надання та використання персональної інформації Покупця.

2.3.2. У разі оформлення Замовлення через Особистий кабінет або форму на Сайті Покупцем, зареєстрованим на Сайті, до відносин Сторін також застосовується Угода, розміщене і / або доступна в мережі Інтернет за адресою https://teplozon.com.ua/polzovatelskoe-soglashenie.

2.4. Зазначені в п.2.3. цієї Оферти обов'язкові для Сторін документи є невід'ємною частиною договору, відповідно до Договору Оферти.

3. Порядок оформлення замовлення

3.1 Покупець має право оформити замовлення на будь-який товар, представлений на Сайті Інтернет-магазину та наявний.

3.2 Кожна позиція може бути представлена в замовленні в будь-якій кількості.

3.3 При відсутності товару на складі, Менеджер компанії зобов'язаний поставити Покупця до відома (по телефону або через електронну пошту).

3.4 При відсутності товару Покупець має право замінити його товаром аналогічної моделі, відмовитися від даного товару, анулювати замовлення.

4. Порядок оплати замовлення

Післяплатою

5.1 Оплата здійснюється за фактом отримання товару у відділенні транспортної компанії за готівковий розрахунок в гривнях.

5.2 При ненадходження грошових коштів Інтернет-магазин залишає за собою право анулювати замовлення.

Пластиковою карткою

5.3 У будь-який момент, Покупець може вимагати повернення перерахованих коштів, за винятком передоплати замовлених позицій товару

На розрахунковий рахунок компанії

5.4 На вимогу покупця, менеджер зобов'язаний надати рахунок на оплату Покупцю

Готівкою в Пукті забору

6. Умови доставки замовлення

6.1. Доставка товарів, придбаних в Інтернет-магазині, здійснюється до складів транспортних компаній, де і здійснюється видача замовлень.

6.2. Разом із замовленням Покупцеві надаються документи згідно законодавства України.

7. Права и обов'язки сторін:

7.1 Продавець має право:

7.1.1 В односторонньому порядку припинити надання послуг за цим договором у разі порушення Покупцем умов цього договору.

7.2 Покупець зобов'язаний:

7.2.1 Вчасне оплатити і отримати замовлення на умовах цього договору.

7.3 Покупець має право:

7.3.1 Оформити замовлення в Інтернет-магазині;

7.3.2 Оформити електронний договір;

7.3.3 Вимагати від Продавця виконання умов цього Договору.

8. Відповідальність сторін

8.1 Сторони несуть відповідальність за невиконання або неналежне виконання умов цього договору в порядку, передбаченому цим договором та чинним законодавством України.

8.2 Продавець не несе відповідальності за:

8.2.1 Змінений виробником зовнішній вигляд Товару;

8.2.2 За незначне невідповідність колірної гами товару, що може відрізнятися від оригіналу товару виключно через різній колірній передачі моніторів персональних комп'ютерів окремих моделей;

8.2.3 За зміст і правдивість інформації, наданої Покупцем при оформленні замовлення;

8.2.4 За затримку і перебої в наданні Послуг (обробки замовлення та доставки товару), які відбуваються з причин, що знаходяться поза сферою його контролю;

8.2.5 За протиправні незаконні дії, здійснені Покупцем за допомогою даного доступу до мережі Інтернет;

8.2.6 За передачу Покупцем своїх мережевих ідентифікаторів - IP, MAC-адреси, логіна і пароля третім особам;

8.3 Покупець, використовуючи наданий йому доступ до мережі Інтернет, самостійно несе відповідальність за шкоду, заподіяну його діями (особисто, навіть якщо під його логіном знаходилося іншу особу) особам або їх майну, юридичним особам, державі чи моральним принципам моральності.

8.4 У разі настання обставин непереборної сили, сторони звільняються від виконання умов цього договору. Під обставинами непереборної сили для цілей цього договору розуміються події, що мають надзвичайний, непередбачений характер, які виключають або об'єктивно заважають виконанню цього договору, настання яких Сторони не могли передбачити і запобігти розумними способами.

8.5. Сторони прикладають максимум зусиль для вирішення будь-яких розбіжностей виключно шляхом переговорів.

9. Інші умови

9.1. Інтернет-магазин залишає за собою право в односторонньому порядку вносити зміни до цього договору за умови попередньої публікації його на сайті https://teplozon.com.ua

9.2. Інтернет-магазин створений для організації дистанційного способу продажу товарів через Інтернет.

9.3. Покупець несе відповідальність за достовірність інформації, зазначеної при оформленні замовлення інформації. При цьому, при здійсненні акцепту (оформленні замовлення і подальшої оплати товару) Покупець надає Продавцю свою беззастережну згоду на збір, обробку, зберігання, використання своїх персональних даних, в розумінні ЗУ «Про захист персональних даних».

9.4. Оплата Покупцем оформленого в Інтернет-магазині замовлення означає повну згоду Покупця з умовами договору купівлі-продажу (публічної оферти)

9.5. Фактичною датою електронної угоди між сторонами є дата прийняття умов, відповідно до ст. 11 Закону України «Про електронну комерцію»

9.6. Використання ресурсу Інтернет-магазину для попереднього перегляду товару, а також для оформлення замовлення для Покупця є безкоштовним.

9.7. Інформація, яку надає Покупцем є конфіденційною. Інтернет-магазин використовує інформацію про Покупця виключно в цілях обробки замовлення, відправлення повідомлень Покупцеві, доставки товару, здійснення взаєморозрахунків та ін.

10. Порядок повернення товару належної якості

10.1. Повернення товару в Інтернет-магазин проводиться згідно чинного законодавства України.

10.2. Повернення товару в Інтернет-магазин проводиться за рахунок Покупця.

10.3. При поверненні Покупцем товару належної якості, Інтернет-магазин повертає йому сплачену за товар грошову суму за фактом повернення товару за вирахуванням компенсації витрат Інтернет-магазину пов'язаних з доставкою товару Покупцеві.

11. Термін дії договору

11.1.Електронний договір вважається укладеним з моменту одержання особою яка направила пропозицію укласти такий договір, відповіді про прийняття цієї пропозиції в порядку, визначеному частиною шостою статті 11 Закону України "Про електронну комерцію".

11.2. До закінчення терміну дії цей Договір може бути розірваний за взаємною згодою сторін до моменту фактичної доставки товару, шляхом повернення грошових коштів.

11.3. Сторони мають право розірвати цей договір в односторонньому порядку, в разі невиконання однією із сторін умов цього Договору та у випадках передбачених чинним законодавством України.

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно