• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
(068) 742-60-01, (050) 700-92-78 (093) 605-38-12
1 € • 42.50 грн
1 $ • 39.00 грн

Монтаж інфрачервоної теплої підлоги на стелю

Встановлення термоплівки на стелю дає можливість рівномірно нагрівати приміщення. Температуру поверхні можна піднімати до 35-40 градусів, що дає можливість використовувати її як безпосередній і основний нагрівач. Коли приміщення нагрівається зі стелі, не виникає вертикальний рух повітря і пилу.

Ширина нагріваючої поверхні термоплівки складає 50 см. Вздовж плівки є спеціальні місця, на яких відсутні карбонові полоси. Ці місця використовуються для монтажу поверхні на стелю, і розташовані на відстані 25 см. один від одного. Перед тим, як перейти до монтажу, потрібно ретельно обстежити приміщення. Потрібно врахувати місця розташування інших джерел тепла (батареї, бойлери та ін.), а також не забувати, що відстань до високих меблів повинна бути не менша ½ метра.

До встановлення плівки на стелю треба повністю завершити всі роботи по монтажу освітлення, електропроводки та пожежних систем, а також заборонено використовувати будь-які горючі матеріали. Після цього можна приступати до монтажу термоізоляції, товщина якої повинна складати 7,5-10 см, на неї вже монтувати термоплівку. На закріплену раму із балок, за допомогою цвяхів, прибивається плівка, при цьому її слід добре натягувати. Закріплюєтья термоплівка на відстані 15 см від кожного кута.

Монтаж слід проводити лише при відключеному електрострумі, а включати його дозволяється тільки після повної ізоляції всієї проводки.

Тестувати таку теплу підлогу дозволяється тільки після того, як цементна стяжка повністю затвердіє. На це може піти біля 28 діб, в залежності від марки суміші. Далі потрібно ретельно вивчити інструкцію і увімкнути терморегулятор. Потрібно обрати температурний режим, в якому буде працювати тепла підлога.

Потрібно пам’ятати про деякі правила в користування:

  • ремонт та діагностичні роботи проводяться лише після відключення пристрою від мережі;

  • якщо планується довготривалий від’їзд, то тепла підлога переводиться в економний режим роботи;

  • потрібно захищати теплу підлогу від механічних пошкоджень;

  • не слід розміщати на плівці покриття і предмети, які перешкоджатимуть якісному теплообміну.
Написати відгук
Ваша оцінка
Ваш коментар буде опублікований після модерації адміністратором
Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно