• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
(068) 742-60-01, (050) 700-92-78 (093) 605-38-12
1 € • 44 грн
1 $ • 41.90 грн

Котли довготривалого горіння - основні особливості

Основною відмінністю котла довготривалого горіння від традиційного агрегата є час, за який згорає одна закладка палива. Однієї загрузки твердопаливного котла вистачає в середньому на 6-8 годин, а середній час горіння в котлі довготривалого горіння може становити від 12 до 18 годин, в ряді випадків навіть більше.

Схема роботи котла довготривалого горіння


Довготривалості горіння можливо досягнути, встановивши вентилятор і автоматику на котел. На автоматиці задається температура горіння, яка буде точно підтримуватися на встановленому рівні, завдяки турбіні, яка регулює необхідну кількість повітря, що подається в камеру згорання. Тобто турбіна або буде давати повітря або ні.


Використання вентилятора теж дуже важливе, особливо при розпалюванні твердопаливного котла вугіллям ( а якщо воно ще й не високої якості, то основною функцією вентилятора в даному випадку буде більш повноцінне вигорання вугілля). З досвіду власників котлів, які використовували вугілля , як основний вид палива, слід зазначити, що частина даного палива згорає, а частина залишається. Тобто виходить перерозхід  палива, через залишок незпаленого і зіпсованого вугілля. Отже, при використанні автоматики і вентилятора до котла ми отримуємо в 3 рази краще згорання вугілля, чим в традиційному котлі.


На довготривалість горіння котлів істотно впливає йог КПД, котре залежить від конфігурації водяної сорочки та розміру камери згорання. Тобто,  збільшена топка котла дає можливість максимального обсягу загрузки, що також впливає на час горіння.
Отже, всі сучасні котли довготривалого горіння будуть спалювати свій об’єм палива швидше чи повільніше, в залежності від того, наскільки швидко буде охолоджуватися вода в радіаторах.
Згідно з законом фізики, важливим фактором є видача теплової енергії котлом, адже, якщо ви змусили котел тліти декілька діб-це зовсім не означає, що ви нагріли приміщення. Тому, не зовсім суттєво як горить котел зверху вниз чи навпаки. Крім структури теплообмінника та збільшеної топки на тривалість горіння впливає теплоізоляціїя будинку (його упепленість), зовнішня температура повітря і калорійність палива - ці показники визначають розхід теплової енергії.
Як наслідок, використовуючи найбільш калорійне паливо у вигляді вугілля або спалюючи дрова по принципу піролізу в котлі з більшим об’ємом загрузочної топки ми отримуємо збільшений час горіння палива.
Якщо ви хочете чим менше часу підходити до твердопаливного котла, то необхідно встановлювати котел довготривалого горіння з автоматизованою подачею палива із бункера.

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно