• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
(068) 742-60-01, (050) 700-92-78 (093) 605-38-12
1 € • 41,36 грн
1 $ • 37,80 грн

Як правильно вибрати кабельну теплу підлогу

Зараз ринок електричної теплої підлоги переповнений різними видами і брендами кабельної теплої підлоги. Кожен, з яких, стверджує що саме продукція його торгової марки самої найкращої якості. Як же розібратися і головне правильно підібрати потрібний варіант кабельної підлоги. Як правило, продавці неохоче пояснюють переваги або недоліки тих чи інших видів, а відразу пропонують свій варіант, не дізнавшись потреб клієнта. Таким чином, замовники купують що запропонували, а в майбутньому можуть мати незручність з експлуатацією теплої підлоги. Тому потрібно з максимальною серйозністю підійти до поставлених завдань.

У цій статті ми б хотіли дати деякі рекомендації, як правильно вибрати кабельну теплу підлогу, щоб майбутні власники теплої підлоги придбали найякіснішу продукцію, яка підходить саме їм.

По-перше, не можна купувати кабель 18-20 Вт / м замість 10 Вт / м для укладання в плитковий клей. Виробники не просто так рекомендують використовувати кабель меншої потужності, так як:

  • - кабель високої потужності призводить до так званої "зебри", коли підлога нерівномірно прогрівається. Тобто можуть бути розриви в площі, що прогрівається.
  • - незначні порушення в укладанні плитки (повітряні порожнечі, неякісний клей, погане грунтування і т.п.) можуть з роками привести до того, що плитка може відстати від підлоги. Більш потужний кабель з великим кроком укладання може з часом прискорити цей процес.
  • - споживання електрики зросте на 25%.

Тому потрібно купувати тонкий кабель 10 Вт / м для укладання під плитку замість кабелю для укладання в стяжку. Тонкий кабель в плитку дорожче кабелю для укладання в стяжку в середньому на 20-25%, але має ряд переваг:

  • - тонкий кабель нагріває підлогу протягом години, кабель під стяжкою нагріває підлогу протягом декількох годин (при правильній теплоізоляції). Немає сенсу економити незначні гроші, щоб потім експлуатація теплої підлоги була незручною.
  • - при укладанні тонкого кабелю відсутні витрати на покупку суміші для чорнової стяжки між кабелем і утеплювачем, а також на вартість робіт по заливці самої стяжки. Вартість тонкого кабелю незначно відрізняється від сумарної вартості кабелю в стяжку і вартості додаткових робіт та матеріалів для підготовки до його укладанні.

По-друге, деякі продавці відразу пропонують замовникам більш доступний за ціною кабель вітчизняного виробництва, при цьому переконують, що він не поступається імпортному, наприклад німецькому. Продукція Hemstedt (Німеччина) має обгрунтовано дорожчу вартість. Крім безмуфтового з'єднання продукція Hemstedt при виробництві має найвищі витрати по сировині і матеріалам. Саме тому дана продукція має найбільший діаметр кабелю, високу надійність і механічну міцність. Сертифікація VDE видається на продукцію тільки при дотриманні суворих показників якості, в тому числі при дотриманні особливих вимог до ізоляції кабелю.

По-третє, досвідчений продавець завжди запитає у замовників, чи хочуть вони, щоб підлога швидше розігрівався або у них стоїть завдання заощадити. Якщо замовник хоче, щоб підлога розігрівалася швидше, тоді йому підійде більш вузький крок укладання. При збільшенні питомої потужності на 20-30% сумарна вартість з роботами збільшується всього на 5-10%.

По-четверте, з огляду на щорічне зростання цін на електрику та опалення, потрібно купувати, по можливості, програмовані терморегулятори. Навіть при відключенні на ніч теплої підлоги на невеликих площах програмований термостат окупається за 2-4 роки. Приклад, 9 годин відключення на добу, 3 м кв. теплої підлоги, тепловтрати 0.03 кВт / год, тариф 1.68 грн / кВт. Економія в місяць становить 3 х 0,03 х 9 х 30 х 1,68 = 41 грн. Відповідно, дуже розумно використовувати програмований термостат на більш великих площах. При обігріві більш великих площ термостат окупається за період від кількох місяців.

Це основні моменти, які варто враховувати при покупці тої чи іншої кабельної теплої підлоги. Але найголовніше це не поспішати, а здійснювати купівлю підлоги добре все обміркувавши і прорахувавши.

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно