• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
(068) 742-60-01, (050) 700-92-78 (093) 605-38-12
1 € • 41,36 грн
1 $ • 37,80 грн

Що потрібно знати при виборі приладу для опалення будинку

Часто виникає ситуація, коли складно зрозуміти, на якому обладнанні для опалення будинку слід зупинити свій вибір. Ми спробуємо дати поради, які допоможуть вам остаточно визначитися.

Які бувають котли? В залежності від використовуваного палива котли діляться на:

  • газові - відрізняються не тільки своєю економічністю, але і неважким монтажем і простим управлінням, однак для його встановлення слід пройти складну процедуру оформлення документів. Подача природного або скрапленого палива повністю обумовлюється магістральним трубопроводом. Конструкція газових котлів складається з атмосферного або вентиляційного пальника з відкритою і закритою камерою згоряння відповідно;
  • рідко-паливні - використовують в основному дизельне паливо (солярку), яку потрібно попередньо нагрівати, але деякі можуть працювати і на газі. Серед переваг цього типу можна виділити автоматичну систему управління і відсутність необхідності проходження по різних інстанціях для його установки. Однак рідко-паливні котли досить шумні, а для їхньої роботи потрібна безперебійна система електрики;
  • твердопаливні - досить складні в експлуатації, оскільки за їх роботою потрібен постійний контроль. Серед переваг можна виділити можливість опалення великої площі приміщення. Для даного типу котла використовують вугілля, дрова, кокс, брикети;
  • електричні - потребують великїй витраті електроенергії, однак вони компактні, безпечні для здоров'я і навколишнього середовища, легкі в експлуатації.
  • електродні опалювальні котли - малогабаритні, мають функцію контролю температури, можна вибірково встановлювати в кожній кімнаті;
  • теплові насоси - складні в установці і монтажі, дуже висока вартість. Однак ті ресурси, які вони використовують для своєї роботи (тепло землі, повітря, води) дозволяють їм безперебійно і безупинно працювати, при цьому не витрачати додаткові кошти.
Принцип роботи стельових нагрівачів. Для додаткового обігріву приміщень часто використовують алюмінієву фольгу. Плівкові електронагрівачі, які щільно прикріплені до стелі, підігрівають матеріал, внаслідок цього відбувається рівномірне випромінювання інфрачервоного спектру довжиною 9 мкм.

Тепла підлога. Розділяють два види теплових полів - електричні і водяні, які мають можливість контролю температури і прості в установці. Систему можна монтувати в будь-якому приміщенні, проте найбільшою ефективністю обігріву буде володіти підлога, вкрита кахельною плиткою.

Електричні нагрівачі і додаткові системи опалення Незважаючи на низьку вартість, електричні нагрівачі мають деяку кількість мінусів - необхідність постійного зволоження в приміщенні з-за сильного нагріву повітря, а сильний шум роботи приладу може заподіяти дискомфорт. Більш часто використовуються інші види опалення - каміни і печі, які також служать елементом декору.
Написати відгук
Ваша оцінка
Ваш коментар буде опублікований після модерації адміністратором
Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно