• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
(068) 742-60-01, (050) 700-92-78 (093) 605-38-12
1 € • 34,20 грн
1 $ • 28,20 грн

Бойлер непрямого нагріву або газова колонка - що краще?

В умовах постійно зростаючих тарифів на електрику все більше людей віддає перевагу обігрівачам незалежним від цього виду енергії. Газова колонка або бойлер непрямого нагріву не тільки здатні забезпечити вас гарячою водою на постійній основі, а й зменшити суму на вашій квитанції за електроенергію майже вдвічі! Залишається вирішити дилему, що вибрати, адже кожен з цих агрегатів має свої недоліки і переваги, обумовлені принципом роботи і особливостями конструкції.

Колонка або бойлер непрямого нагріву - оцінка економічності

Бойлер непрямого нагріву - 1

Якщо у вашому будинку встановлений котел на рідкому або твердому паливі, сонячний колектор або є центральне опалення, ви можете використовувати їх тепло для нагріву води з мінімальними витратами. В такому випадку вам підійде бойлер непрямого нагріву. Усередині такого пристрою встановлено змійовик, усередині якого циркулює рідина, яка вже була нагріта іншим джерелом тепла. Спіраль розміщується від кришки пристрою до днища, передаючи високу температуру воді, що надходить в бойлер. Об’єм такого агрегату складає від 100 до 300 літрів, але і місця він займає чимало. Бойлер непрямого нагріву має наступні переваги:

  •        низька собівартість нагріву;
  •        можливість безперебійної подачі води за кількома напрямками;
  •        низький коефіцієнт тепловтрат;
  •        існують моделі, які нагрівають воду за рахунок декількох джерел тепла.

Однак, той факт, що в агрегаті не передбачений нагрівальний елемент, робить його залежним від режиму опалювального сезону, а також зовнішніх джерел тепла. Бойлер непрямого нагріву вимагає регулярного обслуговування, тому що на його внутрішніх деталях неминуче відбувається відкладення солей, також необхідна періодична заміна магнієвого анода через постійний знос. Бойлер непрямого нагріву відносно недешевий, а його установка досить складна і також обійдеться дорожче, ніж у випадку з газовою колонкою.

Що краще колонка або бойлер непрямого нагріву: переваги класики

Газові колонки сучасної модифікації при правильній експлуатації і відповідної теплової потужності пальника можуть забезпечити Вас 7 літрами гарячої води в хвилину. Ціна пристрою цілком доступна, а газ незрівнянно дешевше електроенергії, і це запорука стабільної популярності такого виду нагрівача. Газовий нагрівач має маленькі розміри, що дозволяє його розміщення  в малометражних квартирах. Спеціалізований інтернет - магазин опалювальної техніки «Teplozon» може також запропонувати сучасні моделі з турбіною, які автоматично запалюють газ при надходженні рідини. В іншому випадку при недостатньому тиску води в системі пристрій може згоріти.

Пристрій вимагає монтажу до стіни з теплоізоляційним шаром. Для експлуатації газової колонки необхідні металеві, а не пластикові труби, а також справна вентиляція, до якої буде підключений агрегат .

Однозначної відповіді на питання, що купити краще - бойлер непрямого нагріву  або газову колонку, дати неможливо. Адже на потужність пристрою і особливості його експлуатації впливають безліч факторів, які необхідно врахувати - від банальної  наявності газифікації та обсягу споживання гарячої води до габаритів технічного приміщення.

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно