(068) 742-60-01, (050) 700-92-78 (093) 605-38-12
1 € • 32,40 грн
1 $ • 27,80 грн

Газові котли Saunier Duval

Saunier Duval - піввіковий досвід та інноваційні розробки


Кожен споживач сьогодні знає, як важливо купувати техніку для систем опалення саме від авторитетних, перевірених часом і заслужили найкращі відгуки виробників. Особливо це стосується компаній, які виготовляють газові котли, адже в даному випадку мова йде не тільки про тривалої та надійної роботи агрегату, але і про його безпеку. І ось в цьому питанні можна стверджувати, що газовий котел Saunier duval поза конкуренцією, хоча придбати його можна досить дешево.

Саме ця компанія представила на європейському ринку перший двоконтурний настінний газовий котел, винайшла систему примусового викиду продуктів згоряння, електропідпал і багато іншого. І сьогодні, будучи в складі знаменитого концерну Vaillant Group, фахівці компанії представляють на ринок нові розробкиможливість управління котлом по радіоканалу, автодіагностика і індикація помилок з їх подальшим архівуванням, можливість підігріву повітря у вентиляційній системі або води в басейні.

Для споживачів Києва, Дніпропетровська, Одеси та інших міст України мають величезне значення і такі характеристики котлів як:

  • безперебійна робота при низькому тиску газу; адаптованість до невисокого якості води;
  • стійкість до перепадів напруги в електромережі.

Не кажучи вже про інших безперечних перевагах котлів цієї відомої європейської компаніїпрактично безшумній роботі, микроаккумуляции гарячої води, можливості підключення погодозалежного датчика, наявність системи плавного модулювання потужності горіння. Удосконалена пальник знизила мінімальний витрата теплоносія і підвищила стабільність його температури. Технічна документація на газові котли детальна і зрозуміла, встановлення їх легка завдяки шаблонам, що йде в комплекті.

У каталозі нашого Інтернет-магазину представлені найбільш популярні моделі газових котлів Saunier Duval - Thema Classic F 21, Saunier Duval ISOFAST C 35 , Thema Classic C 25 та інші. Ціни на них цілком доступні українському споживачеві, купити їх можна недорого і з доставкою в будь-яке місто - Харків, Донецьк та інші. Вся продукція Saunier Duval сертифіковано і мають дозвіл Держнаглядпраці України.

Написати відгук
Ваша оцінка
Ваш коментар буде опублікований після модерації адміністратором
Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно