(068) 742-60-01, (050) 700-92-78 (093) 605-38-12
1 € • 32,40 грн
1 $ • 27,80 грн

Статті

 • 11 Листопада 2016 Які радіатори краще біметалеві або чавунні

  Вибираючи, що поставити в своїй оселі - чавунні або біметалічні радіатори, споживач може на власні очі переконатися, як далеко пішли опалювальні технології більш, ніж за півстоліття. Незважаючи на те, що перші батареї з чавуну з'явилися в будинках дуже давно і мало змінилися з тих пір, необачно думати, що вони однозначно застаріли і в усьому програють більш інноваційним конструкціям. Щоб однозначно відповісти на питання, що краще конкретно для вашого будинку, необхідно порівняти характеристики цих видів радіаторів та умови, при яких вони будуть максимально ефективні.

 • 11 Листопада 2016 Які радіатори краще: біметалеві або сталеві?

  Вибираючи біметалічні радіатори або сталеві, споживач вирішує дилему, чи варто переплачувати або зупинитися на більш традиційному і економному варіанті. Тут не може бути однозначної відповіді - адже параметри батареї залежать від безлічі факторів, таких як робочий тиск в системі, вид і якість теплоносія, і багато іншого. Сталеві панельні конструкції більш звичні і користуються попитом ось уже півстоліття, але сучасні технології пропонують нові рішення, які будуть вартувати на порядок дорожче. Чи варто воно того, можна зрозуміти, провівши порівняльний аналіз видів.

 • 11 Листопада 2016 Які радіатори краще: алюмінієві або чавунні?

  Говорячи про те, що краще - алюмінієві або чавунні радіатори, слід розуміти, що порівнюються кардинально різні пристрої. Перше, що кидається в очі навіть не фахівцеві при порівнянні, це те, що одні з них найважчі з батарей, а другі найлегші. Вага має більше значення, ніж може здатися на перший погляд. Чим легше виріб, тим простіше його транспортувати і монтувати, що відбивається на вартості установки виробу в цілому. Для порівняння одна секція алюмінієвої батареї важить до 1,3 кг, чавунної ж - 7,5кг.

 • 11 Листопада 2016 Які радіатори краще: алюмінієві або сталеві

  Багато споживачів, які втомилися від громіздких чавунних батарей або не готові переплачувати за біметалеві, вибирають алюмінієві або сталеві радіатори. Які з них краще - це досить непросте питання, відповісти на який можна, виходячи з конкретних умов експлуатації

 • 11 Листопада 2016 Чим відрізняється одноконтурний котел від двоконтурного

  Будь-який котел в першу чергу призначений виконувати опалювальну функцію в приміщенні. Але на ринку опалювальної техніки ці агрегати представлені двох видів і не кожен покупець знає, чим відрізняється одноконтурний котел від двоконтурного. Кращий спосіб правильно вибрати один з таких пристроїв - це для початку самостійно вникнути в їх технічну і функціональну відмінність.

 • 20 Жовтня 2016 Які радіатори краще: алюмінієві або біметалічні?

  Перш, ніж відповісти на питання, що краще - алюмінієвий або біметалічний радіатор, слід розуміти, в чому вони схожі. Їх об'єднує те, що в конструкції обох цих видів батарей використовується алюміній. У першому випадку вся конструкція складається з цього металу, у другому - тільки оболонка, а сердечник виконаний зі сталі.

 • 20 Жовтня 2016 Як розрахувати кількість і потужність радіаторів опалення

  Багато власників квартир і будинків не цілком уявляють, як розрахувати радіатор опалення правильно. Зайве говорити, що коректне визначення потужності батарей, їх кількості, а також тепла секцій безпосередньо вплине на комфортність перебування в житлі.

 • 20 Жовтня 2016 Які радіатори краще: мідні або алюмінієві?

  Вибираючи, мідний або алюмінієвий радіатор встановити у себе вдома, ви вибираєте між одним з найдешевших і найдорожчих видів обігрівача. Вибір на користь кожного з них виправданий в певних випадках.

 • 19 Жовтня 2016 Що таке біметалічні радіатори опалення

  Без розуміння того, що таке біметалічні радіатори опалення, і як вони функціонують, неможливо продумати опалювальну систему будинку. Навіть якщо ви віддаєте перевагу більш економним варіантам, не поспішайте відмовлятися від виробів з біметалу - адже у них дуже високі експлуатаційні характеристики.

 • 01 Жовтня 2016 Як розрахувати діаметр (переріз) труби димоходу

  Питання про те, як розрахувати діаметр димоходу, постає відразу після того, як обраний той чи інший вид опалювального обладнання для будинку. Не дарма до цієї конструкції застосовуються підвищені протипожежні та технологічні вимоги, адже мешканці будинку з неправильно сконструйованим димовідводом ризикують своїм здоров'ям.

 • 01 Жовтня 2016 Чим відрізняються бойлери непрямого нагріву від комбінованих

  Власники приватних будинків, бажаючі обладнати свій будинок надійним водонагрівачем часто задаються питанням, чим відрізняється бойлер непрямого нагріву від комбінованого. Обидва ці нагрівача ідеально підходять для забезпечення ГВП без прив'язки до певного виду палива, адже вони працюють в зв'язці з будь-яким видом котлів.

 • 01 Жовтня 2016 Як вибрати біметалічний радіатор опалення

  Пострадянські реалії диктують свої вимоги до вибору опалювального обладнання, не в останню чергу це стосується сумісності з теплоносієм низької якості. Знаючи, як вибрати біметалічний радіатор опалення правильно

 • 01 Жовтня 2016 Як вибрати алюмінієвий радіатор опалення

  Перед тим, як вибрати алюмінієвий радіатор опалення, необхідно розуміти, що такі вироби мають багато переваг перед батареями з інших матеріалів, але є ряд нюансів, які доведеться врахувати. Зазвичай їм віддають перевагу завдяки таким плюсам

 • 01 Жовтня 2016 Як вибрати газовий котел для опалення приватного будинку / квартири

  Газ, як і раніше лідирує серед різних видів палива, завдяки своїй дешевизні, тому газові котли користуються масовим попитом серед споживачів. Однак організація опалення в окремому будинку або в багатоквартирному будинку досить сильно відрізняється, і перед тим, як вибрати газовий котел правильно, потрібно розібратися в цих відмінностях.

 • 01 Жовтня 2016 Вибір пелетного котла

  Вибір пелетного котла в якості опалювального агрегату - це можливість економно і екологічно створити комфортну температуру в вашому домі. Споживачі все частіше віддають перевагу цим агрегатам, завдяки наступним їх плюсам

 1 2 3 >  Кінець ›
Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно